Kosmetyki do włosów zniszczonych
Ilość produktów: 226Emolientowa odżywka Happy CARE wygładzająca do włosów zniszczonych i puszących się 270 ml
- Do włosów zniszczonych i puszących
- Wygładza i zmiękcza włosy
- Z olejem arganowym i masłem mango
- Wegański skład, bez parabenów i glutenu
19,99 zł brutto/1szt.(7,40 zł / 100ml brutto)19.99punktów
Szampon Paul Mitchell Bond RX wzmacniająco-chroniący do włosów zniszczonych 250 ml
- Wzmacnia i chroni delikatne włosy
- Technologia Bond RX wzmacnia wiązania
- Idealny do włosów zniszczonych
- Bez siarczanów (SLS/SLES), nie obciąża
135,00 zł brutto/1szt.(54,00 zł / 100ml brutto)
Szampon Paul Mitchell Bond RX wzmacniająco-chroniący do włosów zniszczonych 710 ml
- Wzmacnia zniszczone włosy
- Delikatna, kremowa piana
- Chroni wiązania we włosach
- Nie obciąża włosów
Darmowa dostawa
250,00 zł brutto/1szt.(35,21 zł / 100ml brutto)250punktów
Odżywka Paul Mitchell Bond RX wzmacniająco-odbudowująca do włosów zniszczonych 200 ml
- Wzmacnia zniszczone włosy
- Odbudowuje uwrażliwione pasma
- Włosy są miękkie i łatwe w stylizacji
- Technologia Bond RX w składzie
135,00 zł brutto/1szt.(67,50 zł / 100ml brutto)135punktów
Odżywka Paul Mitchell Bond RX wzmacniająco-odbudowująca do włosów zniszczonych 710 ml
- Wzmacnia i odbudowuje włosy
- Lekka formuła, łatwa w użyciu
- Technologia Bond RX dla ochrony
- Włosy miękkie i łatwe w stylizacji
Darmowa dostawa
250,00 zł brutto/1szt.(35,21 zł / 100ml brutto)250punktów
Kuracja Paul Mitchell Bond RX wzmacniająco-wygładzająca do włosów zniszczonych 75 ml
- Głębokie odżywienie włosów
- Wzmacniająca technologia Bond RX
- Odbudowuje chemicznie zniszczone włosy
- Wzmacnia włókna i wygładza łuski
85,01 zł brutto/1szt.(113,35 zł / 100ml brutto)85.01punktów
Kuracja Paul Mitchell Bond RX wzmacniająco-wygładzająca do włosów zniszczonych 150 ml
- Wzmacnia i wygładza włosy
- Głęboko odżywia zniszczone pasma
- Technologia Bond RX w składzie
- Łatwe zastosowanie i spłukiwanie
Darmowa dostawa
145,00 zł brutto/1szt.(96,67 zł / 100ml brutto)145punktów
Kuracja Artego Re Color Nutriplex odbudowująca w kremie do użycia z aktywatorem OXY 10 vol 500 ml
- Odbudowuje już w trakcie koloryzacji
- Technologia FiberHance™ wzmacnia włosy
- Ochrona przed UV i wysoką temperaturą
- Intensywne nawilżenie, blask i miękkość
Darmowa dostawa
169,00 zł brutto/1szt.(33,80 zł / 100ml brutto)169punktów
System Bosley MD MendXtend wzmacniający włosy (szampon + odżywka + spray bez spłukiwania)
- Wzmacnia włosy od najgłębszej warstwy
- Redukuje łamliwość i kruszenie pasm
- Inhibitory DHT pobudzają wzrost włosów
- Intensywnie nawilża i dodaje blasku
92,00 zł brutto/1szt.92punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 92,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 199,00 zł brutto/1szt.-54%
Maska Artego Rain Dance Oasis odbudowująca do włosów suchych, matowych i łamliwych 500 ml
- Intensywnie odbudowuje i wzmacnia
- Zatrzymuje wodę i głęboko nawilża
- Zwiększa objętość i sprężystość
- Chroni przed wysuszeniem i łamaniem
Darmowa dostawa
149,00 zł brutto/1szt.(29,80 zł / 100ml brutto)149punktów
Maska Artego Rain Dance Oasis odbudowująca do włosów suchych, matowych i łamliwych 250 ml
- Intensywnie odbudowuje i wzmacnia
- Zatrzymuje wodę i głęboko nawilża
- Zwiększa objętość i sprężystość
- Chroni przed wysuszeniem i łamaniem
99,90 zł brutto/1szt.(39,96 zł / 100ml brutto)99.90punktów
Odżywka Artego Rain Dance Oasis rozświetlająca do włosów łamliwych i matowych 1000 ml
- Intensywnie nawilża i rozświetla
- Wzmacnia, zagęszcza i odbudowuje
- Chroni przed wolnymi rodnikami
- Nadaje jedwabisty blask i miękkość
Darmowa dostawa
145,90 zł brutto/1szt.(14,59 zł / 100ml brutto)145.90punktów
Odżywka Artego Rain Dance Oasis rozświetlająca do włosów łamliwych i matowych 300 ml
- Intensywnie nawilża i rozświetla
- Wzmacnia, zagęszcza i odbudowuje
- Chroni przed wolnymi rodnikami
- Nadaje jedwabisty blask i miękkość
69,90 zł brutto/1szt.(23,30 zł / 100ml brutto)69.90punktów
Szampon Artego Rain Dance Oasis odbudowujący do włosów 1000 ml
- Dodaje energii i zwiększa objętość
- Głęboko nawilża i odbudowuje włosy
- Chroni skórę przed stresem oksydacyjnym
- Wzmacnia strukturę i hamuje łamliwość
Darmowa dostawa
145,90 zł brutto/1szt.(14,59 zł / 100ml brutto)145.90punktów
Szampon Artego Rain Dance Oasis odbudowujący do włosów 300 ml
- Dodaje energii i zwiększa objętość
- Głęboko nawilża i odbudowuje włosy
- Chroni skórę przed stresem oksydacyjnym
- Wzmacnia strukturę i hamuje łamliwość
69,90 zł brutto/1szt.(23,30 zł / 100ml brutto)69.90punktów
Odżywka FLK Deep Nutrition głęboko odżywiająca do włosów suchych i zniszczonych 250 ml
- Odbudowuje bardzo suche i zniszczone pasma
- Głęboko odżywia aminokwasami keratyny
- Przywraca elastyczność i miękkość
- Chroni przed utratą nawilżenia
Promocja
42,49 zł brutto/1szt.(17,00 zł / 100ml brutto)49.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 49,99 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 49,99 zł brutto/1szt.-15%
Szampon FLK Deep Nutrition głęboko odżywiający do włosów suchych i zniszczonych 280 ml
- Głęboko odżywia i odbudowuje strukturę
- Intensywnie nawilża suche włosy
- Przywraca elastyczność i miękkość
- Odbudowuje szorstkie i łamliwe pasma
Promocja
42,49 zł brutto/1szt.(15,18 zł / 100ml brutto)49.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 49,99 zł/1szt.-15%Cena katalogowa: 49,99 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Artego Rain Dance Oasis odbudowujący do włosów 100 ml
- Dodaje energii i zwiększa objętość
- Głęboko nawilża i odbudowuje włosy
- Chroni skórę przed stresem oksydacyjnym
- Wzmacnia strukturę i hamuje łamliwość
29,90 zł brutto/1szt.
Maska Davines Heart of Glass Intense Treatment kuracja wzmacniająca do włosów blond 150 ml
- Do włosów po koloryzacji
- Wzmacnia włókna i zapobiega łamaniu
- Rozświetla odcienie blondu
- Neutralizuje żółte refleksy
Darmowa dostawa
148,75 zł brutto/1szt.(99,17 zł / 100ml brutto)148.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 148,75 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 175,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines Essential Haircare MELU wzmacniający szampon 250ml + odżywka 250ml + mgiełka 250ml
- Do włosów długich i łamliwych
- Wzmacnia pasma i zapobiega łamaniu
- Dodaje nabłyszczenia
- Ekstrakt z nasion soczewicy odżywia
Darmowa dostawa
360,40 zł brutto/1szt.359.55punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 334,90 zł/1szt.+7%Cena katalogowa: 424,00 zł brutto/1szt.-15%
Naturica Repairing Deep Treatment serum odbudowujące w sprayu 100 ml RICA
- Do włosów bardzo suchych i zniszczonych
- Natychmiastowo odbudowuje i wzmacnia
- Wnika głęboko we włókna włosów
- 96% składników naturalnych bez SLS/SLES
Darmowa dostawa
145,35 zł brutto/1szt.(145,35 zł / 100ml brutto)145.35punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 142,81 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 170,99 zł brutto/1szt.-15%
Subrina Care Keratin lotion do silnie zniszczonych włosów 480 ml
- Wzmacnia strukturę włosów od środka
- Odbudowuje i rewitalizuje włosy
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Do włosów po zabiegach chemicznych
105,90 zł brutto/1szt.(22,06 zł / 100ml brutto)105.90punktów
Subrina Care Keratin pianka do silnie zniszczonych włosów 150 ml
- Wzmacnia włosy keratyną
- Chroni przed łamaniem włosów
- Szybkie i głębokie nawilżenie
- Do skrajnie suchych i zniszczonych
91,91 zł brutto/1szt.(61,27 zł / 100ml brutto)91.91punktów
Zestaw Davines OI Absolute Beautifying odżywczy do włosów szampon 280 ml + olejek 50 ml
- Z olejkiem roucou z Amazonii
- Nawilżone i łatwe w rozczesywaniu włosy
- Miękkie, lśniące i puszyste pasma
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
186,15 zł brutto/1szt.190.40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 172,50 zł/1szt.+7%Cena katalogowa: 230,00 zł brutto/1szt.-19%
L’Oréal Professionnel Pro Longer szampon do włosów długich 500 ml
- Odbudowuje włókna włosów
- Pogrubia końcówki Filler A-100
- Wzmacnia włosy aminokwasami
- Nadaje blask na całej długości
89,00 zł brutto/1szt.(17,80 zł / 100ml brutto)89punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 74,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 99,63 zł brutto/1szt.-11%
Koncentrat Davines Naturaltech Nourishing Hair Royal Jelly Superactive do włosów 6 x 8 ml
- Nawilża bardzo odwodnioną skórę
- Odżywia i remineralizuje skórę
- Zwiększa połysk i miękkość włosów
- Koi i łagodzi wrażliwą skórę głowy
Darmowa dostawa
352,75 zł brutto/1szt.(734,90 zł / 100ml brutto)352.75punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 352,75 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 415,00 zł brutto/1szt.-15%
Olejek RICA Opuntia Oil Treatment wielofunkcyjny do wszystkich rodzajów włosów 6 x 12 ml
- Wielofunkcyjny olejek pielęgnacyjny
- Efekty już po pierwszej aplikacji
- Chroni przed wysoką temperaturą
- Odbudowuje rozdwojone końcówki
Darmowa dostawa
180,20 zł brutto/1szt.(250,28 zł / 100ml brutto)180.20punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 176,81 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 212,00 zł brutto/1szt.-15%
Serum L'Oréal Professionnel SteamPod termoochronne na końcówki włosów 50 ml
- Ochrona przed ciepłem i wilgocią
- Efekt utrzymuje się do 5 myć włosów
- 5% koncentrat Alfa-silan wygładza
- Dyscyplinuje i ułatwia rozczesywanie
Promocja
136,00 zł brutto/1szt.(272,00 zł / 100ml brutto)136punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 153,50 zł/1szt.-11%Cena katalogowa: 153,50 zł brutto/1szt.-11%
Kuracja L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular odbudowująca do włosów zniszczonych 190 ml
- Naprawia uszkodzenia włosów
- Uzupełnia włókna włosów molekularnie
- Przywraca siłę i gładkość włosom
- Formuła z 3% wiązaniem peptydowym
Promocja
Darmowa dostawa
176,00 zł brutto/1szt.(92,63 zł / 100ml brutto)176punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 247,97 zł/1szt.-29%Cena katalogowa: 247,97 zł brutto/1szt.-29%
Szampon odbudowujący L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Molecular 300 ml
- Do włosów zniszczonych i farbowanych
- Dokładnie oczyszcza włosy i skórę
- Niweluje uszkodzenia i wzmacnia pasma
- Zawiera peptydy i pięć aminokwasów
Promocja
91,00 zł brutto/1szt.(30,33 zł / 100ml brutto)Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 100,37 zł/1szt.-9%Cena katalogowa: 100,37 zł brutto/1szt.-9%































