Kosmetyki do włosów zniszczonych
Ilość produktów: 226Zestaw Montibello HOP Ultra Repair odbudowujący do włosów suchych i zniszczonych szampon 300ml + odżywka 200ml + krem na końcówki 75ml
- Intensywnie odbudowuje i odżywia
- Wzmacniający wegański kolagen i ceramidy
- Uszczelnia końcówki i chroni przed ciepłem
- 97% wegańskich, naturalnych składników
Darmowa dostawa
201,20 zł brutto/1szt.191.14punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 175,75 zł/1szt.+14%Cena katalogowa: 236,70 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Mila Simply Repair odbudowujący do włosów zniszczonych 950 ml
- Odbudowuje bardzo zniszczone włosy
- Intensywnie wzmacnia i chroni włosy
- Zawiera hydrolizowane proteiny pszenicy
- Pasma są miękkie i łatwe do rozczesania
71,91 zł brutto/1szt.(7,57 zł / 100ml brutto)71.91punktów
Odżywka Hair Code WOW nabłyszczająca do włosów 280 ml
- Nadaje włosom blask i zdrowy wygląd
- Zmiękcza włosy i ułatwia stylizację
- Dla włosów matowych i zniszczonych
- Zawiera alfa-hydroksykwasy
25,99 zł brutto/1szt.(9,28 zł / 100ml brutto)25.99punktów
Ampułki Hair Code RICZ aktywizujące regenerację do włosów 4 x 5 ml
- Oparte na proteinach roślinnych
- Do włosów zniszczonych zabiegami
- Przywracają zdrowy wygląd
- Dyscyplinują i odbudowują włosy
29,99 zł brutto/1szt.(149,95 zł / 100ml brutto)29.99punktów
Odżywka Hair Code RICZ regenerująca do włosów 280 ml
- Odbudowuje i nadaje miękkości
- Dodaje nabłyszczenia pasmom
- Intensywnie wygładza strukturę
- Dyscyplinuje włosy puszące
25,99 zł brutto/1szt.(9,28 zł / 100ml brutto)25.99punktów
Olaplex No. 3 Hair Perfector kuracja odbudowująca włosy 50 ml
- Intensywnie odbudowuje włosy
- Drugi krok kuracji z No.0
- Wzmacnia strukturę i wytrzymałość
- Do wszystkich rodzajów włosów
89,90 zł brutto/1szt.(179,80 zł / 100ml brutto)89.90punktów
Zestaw Hair Code RICZ regenerujący do włosów odżywka 280 ml + ampułki 4 x 5 ml
- Intensywnie odbudowuje zniszczone pasma
- Dyscyplinuje włosy i zapobiega puszeniu
- Proteiny roślinne nadają elastyczność
- Masło mango zapewnia miękkość i blask
55,98 zł brutto/1szt.55.98punktów
Maska Montibello Decode Zero HYDRA POWER nawilżająco rewitalizująca do wszystkich rodzajów włosów 250 ml
- Nawilża i zatrzymuje nawilżenie
- Intensywnie rewitalizuje włosy
- Redukuje puszenie i elektryzowanie
- Włosy są jedwabiste i błyszczące
Promocja
88,32 zł brutto/1szt.(35,33 zł / 100ml brutto)88.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 92,90 zł/1szt.-4%Cena katalogowa: 103,90 zł brutto/1szt.-15%
Maska Montibello Decode Zero PROTEIN FORCE wzmacniająco odbudowująca do wszystkich rodzajów włosów 250 ml
- Proteinowa maska odbudowująca włosy
- Intensywnie wzmacnia i odbudowuje
- 96% składników pochodzenia naturalnego
- Wzbogacona kompleksem aminokwasów
Promocja
88,32 zł brutto/1szt.(35,33 zł / 100ml brutto)88.32punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 92,90 zł/1szt.-4%Cena katalogowa: 103,90 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Paul Mitchell The Detangler ułatwiająca rozczesywanie włosów 1000 ml
- Ułatwia rozczesywanie włosów
- Odżywia i odbudowuje pasma
- Dodaje intensywny połysk
- Nawilża olejkiem z pestek winogron
Darmowa dostawa
190,00 zł brutto/1szt.(19,00 zł / 100ml brutto)190punktów
Kuracja Paul Mitchell AWAPUHI Hydratriplex intensywnie nawilżająca odbudowująca do włosów 4 x 10 ml
- Potrójne działanie HydraTriplex
- Nawilża i odbudowuje włosy
- Aminokwasy i białka roślinne
- Olejki jojoba makadamia awokado
Darmowa dostawa
195,00 zł brutto/1szt.(4,88 zł / ml brutto)195punktów
Kuracja Paul Mitchell AWAPUHI Repair głęboko odżywiająca do włosów suchych i zniszczonych 150 ml
- Głębokie odżywienie suchych włosów
- Intensywne nawilżenie i połysk
- Keratriplex odbudowuje strukturę
- Wegański skład, bez parabenów
Darmowa dostawa
185,00 zł brutto/1szt.(123,33 zł / 100ml brutto)185punktów
Odżywka Paul Mitchell AWAPUHI Repair Rinse wzmacniająca do włosów suchych i zniszczonych 250 ml
- Wzmacnia i chroni włosy
- Ułatwia szybkie rozczesywanie
- Odbudowuje suche, zniszczone włosy
- Nawilża dzięki ekstraktowi Awapuhi
Darmowa dostawa
175,00 zł brutto/1szt.(70,00 zł / 100ml brutto)175punktów
Szampon Paul Mitchell AWAPUHI Repair nawilżająco odbudowujący do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
- Odbudowuje zniszczone włosy
- Bezpieczny dla farbowanych włosów
- Formuła bez siarczanów
- Nawilża i nadaje połysk
Darmowa dostawa
340,00 zł brutto/1szt.(34,00 zł / 100ml brutto)340punktów
Zestaw Odżywka Davines OI Absolute Beautifying do włosów 2 x 250 ml
- Z olejkiem roucou z Amazonii
- Nawilżone i łatwe w rozczesywaniu włosy
- Miękkie, lśniące i puszyste pasma
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
263,50 zł brutto/1szt.(105,40 zł / 100ml brutto)252.40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 232,50 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 310,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines OI Absolute Beautifying szampon do włosów 2 x 280 ml
- Z olejkiem roucou z Amazonii
- Nawilżone i łatwe w rozczesywaniu włosy
- Miękkie, lśniące i puszyste pasma
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
212,50 zł brutto/1szt.(75,89 zł / 100ml brutto)193.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 187,50 zł/1szt.+13%Cena katalogowa: 250,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Kemon Hair Care Nourish odżywczy do włosów zniszczonych 250 ml
- Szampon ddżywia i nawilża włosy
- Delikatnie oczyszcza i koi skórę głowy
- Ułatwia rozczesywanie i stylizację
- Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu
Promocja
46,50 zł brutto/1szt.(18,60 zł / 100ml brutto)46.50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 62,00 zł/1szt.-25%Cena katalogowa: 62,00 zł brutto/1szt.-25%
Odżywka Subrina Care Glow-Plex nabłyszczająca do włosów zniszczonych 1000 ml
- Pasma stają się gładkie i pełne blasku
- Kontroluje puszenie i wygładza
- Ułatwia rozczesywanie i odżywia
- Zawiera boostery Plex i masło mango
107,00 zł brutto/1szt.(10,70 zł / 100ml brutto)107punktów
Szampon Subrina Care Glow-Plex nabłyszczający do włosów zniszczonych 1000 ml
- Nabłyszcza i wzmacnia połysk
- Kontroluje puszenie się włosów
- Odżywia i ułatwia rozczesywanie
- Wzbogacony o boostery Plex
91,00 zł brutto/1szt.(9,10 zł / 100ml brutto)91punktów
Szampon Subrina Care Glow-Plex nabłyszczający do włosów zniszczonych 250 ml
- Nabłyszcza i wzmacnia połysk
- Kontrola puszenia i gładkość
- Zawiera boostery Plex
- Masło mango dla intensywnego blasku
44,90 zł brutto/1szt.(17,96 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Odżywka Davines Essential Haircare MELU wzmacniająca do włosów łamliwych 1000 ml
- Wzmacnia pasma i zapobiega łamaniu
- Dodaje włosom nabłyszczenia
- Do długich lub łamliwych włosów
- Odżywia i odbudowuje
Darmowa dostawa
346,80 zł brutto/1szt.(34,68 zł / 100ml brutto)346.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 346,80 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 408,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Essential Haircare MELU wzmacniający do włosów łamliwych 1000 ml
- Szampon rozświetlający nadaje blask
- Zapobiega łamaniu się włosów
- Dla długich i zniszczonych pasm
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
312,80 zł brutto/1szt.(31,28 zł / 100ml brutto)312.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 312,80 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 368,00 zł brutto/1szt.-15%
Maska Davines Essential Haircare NOUNOU intensywnie odbudowująca 1000 ml
- Odbudowuje zniszczone włosy
- Do włosów suchych i po zabiegach
- Ekstrakt z pomidorów z witaminą C
- Bez siarczanów i parabenów
Promocja
Darmowa dostawa
406,30 zł brutto/1szt.(40,63 zł / 100ml brutto)406.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 408,00 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 478,00 zł brutto/1szt.-15%
Szampon Davines Essential Haircare NOUNOU odżywczy wzmacniający do włosów suchych 1000 ml
- Odżywczy szampon wzmacniający
- Do włosów suchych i zniszczonych
- Z ekstraktem pomidora Fiaschetto
- Bez siarczanów i parabenów
Darmowa dostawa
312,80 zł brutto/1szt.(31,28 zł / 100ml brutto)312.80punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 312,80 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 368,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Olaplex In Good Repair do zniszczonych włosów
- Opatentowana odbudowa wiązań włosa
- Intensywna regeneracja i nawilżenie
- Termoochrona do 230°C i ochrona UV
- Przedłuża trwałość i blask koloru
Darmowa dostawa
259,00 zł brutto/1szt.259punktów
Zestaw Davines OI Absolute Beautifying odżywczy szampon 90ml + odżywka 75ml
- Z olejkiem roucou z Amazonii
- Nawilżone i łatwe w rozczesywaniu włosy
- Miękkie, lśniące i puszyste pasma
- Bez siarczanów i parabenów
Promocja
Wysyłka gratis
117,30 zł brutto/1szt.(71,09 zł / 100ml brutto)117.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 226,10 zł/1szt.-48%Cena katalogowa: 138,00 zł brutto/1szt.-15%
Zestaw Davines OI odżywczy do wszystkich rodzajów włosów szampon 90 ml + masło 75 ml
- Z olejkiem roucou z Amazonii
- Nawilżone i łatwe w rozczesywaniu włosy
- Miękkie, lśniące i puszyste pasma
- Bez siarczanów i parabenów
Promocja
Wysyłka gratis
117,30 zł brutto/1szt.(71,09 zł / 100ml brutto)117.30punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 251,60 zł/1szt.-53%Cena katalogowa: 138,00 zł brutto/1szt.-15%
Odżywka Olaplex No. 5 Leave-In odbudowująca bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml
- Nawilża i odbudowuje włosy
- Uszczelnia rozdwojone końcówki
- Termoochrona do 232 stopni Celsjusza
- Głębokie nawilżenie, wygładzenie i blask
Darmowa dostawa
139,00 zł brutto/1szt.(139,00 zł / 100ml brutto)139punktów
Tonik LEVEL3 odżywczy do włosów i skóry głowy 250 ml
- Odżywia suche i matowe włosy
- Nadaje włosom blask i miękkość
- Zwiększa objętość fryzury
- Orzeźwia skórę głowy mentolem
22,00 zł brutto/1szt.(8,80 zł / 100ml brutto)22punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 22,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 44,00 zł brutto/1szt.-50%
Maska Hair Expert Pro-Age upiększająca do włosów i dojrzałej skóry głowy 200 ml
- Dla włosów i dojrzałej skóry głowy
- Skondensowany koktajl odżywczy
- Wzmacnia ekstraktem liściokwiatu
- Z olejem brazylijskim i kameliowym
26,99 zł brutto/1szt.(13,50 zł / 100ml brutto)26.99punktów































