Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba Montibello Under 7.40 średni głęboki miedziany blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 7.60 średni głęboki brązowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 7.62 średni perłowy brązowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 7.63 średni złoty brązowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 8.0 naturalny blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 8.01 naturalny popielaty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 8.16 brązowy popielaty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 8.23 złoty perłowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 8.30 głęboki złoty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 8.32 perłowy złoty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 8.61 popielaty brązowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 9.0 naturalny jasny blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 9.01 jasny naturalny popielaty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 9.23 jasny złoty perłowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 9.60 jasny głęboki brązowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 10.0 naturalny najjaśniejszy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 10.13 najjaśniejszy złoty popielaty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 10.23 najjaśniejszy złoty perłowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 10.32 najjaśniejszy perłowy złoty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Éclat 7 kwaśna rewitalizująca blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 8.16 kwaśna rewitalizująca kasztanowy popielaty jasny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 9 kwaśna rewitalizująca bardzo jasny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 7 blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 8.16 kasztanowy popielaty jasny blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 9 bardzo jasny blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Farba Montibello Éclat 7.11 kwaśna rewitalizująca intensywny popielaty blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 10.1 kwaśna rewitalizująca popielaty platynowy blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 10.52 kwaśna rewitalizująca czerwony perłowy platynowy blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Subrina Senseo 9.0 bardzo jasny blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów
Farba Subrina Senseo 9.46 piaskowy bardzo jasny blond 60 ml
- Łagodny skład, bez amoniaku i parabenów
- Aktywnie chroni, nawilża, odżywia włosy
- Żywy kolor, blask, 70% krycia siwizny
- Kremowa formuła, która nie spływa
43,90 zł brutto/1szt.(73,17 zł / 100ml brutto)43.90punktów































