Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Zestaw Montibello Denuee farba 7.12 perłowy popielaty blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 7.13 złoto-popielaty blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 7.21 popielaty perłowy blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 7.31 popielato-złoty blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 7.34 miedziany złoty blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 7.43 złoto-miedziany blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 7.64 miedziano-kasztanowy blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 8 jasny blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 8.1 popielaty jasny blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 8.13 złoto-popielaty blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 8.3 złoty jasny blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 8.34 miedziano-złoty jasny blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 8.36 kasztanowy złoty jasny blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 9 bardzo jasny blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 9.13 złoto-popielaty bardzo jasny blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 9.3 złoty bardzo jasny blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 10 platynowy blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Zestaw Montibello Denuee farba 10.1 Popielaty platynowy blond 60 ml + krem aktywujący 22VOL 6,6% 90 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
74,80 zł brutto/1szt.74.80punktów
Farba Montibello Denuee 10.32 perłowy złoty platynowy blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 6.65 perłowy kasztanowy ciemny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Under 6.0 naturalny ciemny blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 6.10 ciemny głęboki popielaty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 6.13 ciemny złoty popielaty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 6.16 ciemny brązowy popielaty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 6.30 ciemny głęboki złoty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 6.60 ciemny głęboki brązowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 7.0 naturalny średni blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 7.01 średni naturalny popielaty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 7.23 średni złoty perłowy blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Under 7.32 średni perłowy złoty blond 60 ml
- 100% krycie siwych włosów, 50 odcieni
- Niska zawartość amoniaku, duży blask
- Wzmacnia pasma i chroni przed łamaniem
- Elastyczna, łatwa kremowa konsystencja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów































