Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba Artego It's Color XXL 10.11 intensywny popielaty platynowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 10.3 platynowy złocisty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 12.02 super delikatnie fioletowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 12.1 super popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 12.11 super intensywny popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 12.21 super fioletowo popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 9 perłowy 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 9 platynowo błękitny 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
53,90 zł brutto/1szt.(35,93 zł / 100ml brutto)53.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 7.7 blond tytoniu wirginia 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 8S jasny piaskowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals 6/1 ciemny blond popielaty 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
35,01 zł brutto/1szt.(58,35 zł / 100ml brutto)35.01punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 35,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-57%
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Deep Browns 7/71 brązowo-popielaty średni blond 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
35,01 zł brutto/1szt.(58,35 zł / 100ml brutto)35.01punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 35,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-57%
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Deep Browns 7/77 średni blond intensywny brązowy 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
35,01 zł brutto/1szt.(58,35 zł / 100ml brutto)35.01punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 35,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-57%
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals 8/01 jasny blond naturalny popielaty 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
35,01 zł brutto/1szt.(58,35 zł / 100ml brutto)35.01punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 35,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-57%
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals 8/1 popielaty jasny blond 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
35,01 zł brutto/1szt.(58,35 zł / 100ml brutto)35.01punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 35,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-57%
Farba Wella Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds 8/43 czerwono-złoty jasny blond 60 ml
- 100% krycia siwizny i czysty kolor
- Skład ME+ 60x mniejsze ryzyko alergii
- Pure Balance: ochrona struktury włosa
- Trwałe odcienie i intensywne efekty
42,00 zł brutto/1szt.(70,00 zł / 100ml brutto)42punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 81,18 zł brutto/1szt.-48%
Farba Wella Illumina Color 10/1 bardzo bardzo jasny popielaty blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 10/36 bardzo bardzo jasny popielaty blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 6/37 ciemny blond złoto brązowy 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 7/31 średni złoto-popielaty blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 7/43 średni czerwono-złoty blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 7/7 średni brązowy blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 8/05 jasny blond naturalny mahoniowy 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 9/43 bardzo jasny blond czerwono-złoty 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 9/59 niebieski mahoniowy rozświetlony blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Illumina Color 9/7 bardzo jasny brązowy blond 60 ml
- Odbija do 70 % więcej światła
- 100% krycia siwizny i przejrzystość
- Świetlisty kolor w każdym świetle
- Wyjątkowa ochrona i miękkość włosów
37,00 zł brutto/1szt.(61,67 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 37,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 89,79 zł brutto/1szt.-59%
Farba Wella Color Touch 7/86 średni blond perłowo-fioletowy 60 ml
- Bez amoniaku, z pielęgnującą keratyną
- Wielowymiarowy kolor i żywy połysk
- Trwałość do 24 myć i krycie siwizny
- Light2 Color: blask odbijający światło
34,00 zł brutto/1szt.(56,67 zł / 100ml brutto)34punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 34,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 77,49 zł brutto/1szt.-56%
Farba Wella Color Touch do włosów 7/79 średni brąz cedrowo-brązowy 60 ml
- Bez amoniaku, z pielęgnującą keratyną
- Wielowymiarowy kolor i żywy połysk
- Trwałość do 24 myć i krycie siwizny
- Light2 Color: blask odbijający światło
40,00 zł brutto/1szt.(66,67 zł / 100ml brutto)40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 40,00 zł/1szt.0%Cena katalogowa: 77,49 zł brutto/1szt.-48%
Farba L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover 6.17 popielato-metaliczny ciemny blond 50 ml
- Trwała neutralizacja i chłodne refleksy
- 100% krycia siwizny bez odcieni bazowych
- Chroniący kompleks Ionène G i Incell
- Wzmacnia włosy i nadaje głęboki blask
37,00 zł brutto/1szt.(74,00 zł / 100ml brutto)37punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 31,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-39%
Farba L'Oréal Professionnel Majirel Cool Inforced 6.13 popielato-złocisty ciemny blond 50 ml
- 60% więcej chłodnych pigmentów
- Neutralizacja ciepłych tonów do 6 tyg
- Intensywny blask i wzmocnienie włosów
- Trwałe i głębokie odcienie
39,00 zł brutto/1szt.(78,00 zł / 100ml brutto)39punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,00 zł/1szt.+18%Cena katalogowa: 60,52 zł brutto/1szt.-36%































