Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 6.3 złocisty ciemny blond 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
34,00 zł brutto/1szt.(68,00 zł / 100ml brutto)34punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-39%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 6.35 złocisto-mahoniowy ciemny blond 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
34,00 zł brutto/1szt.(68,00 zł / 100ml brutto)34punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-39%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 6.66 głęboki czerwony ciemny blond 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
34,00 zł brutto/1szt.(68,00 zł / 100ml brutto)34punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-39%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 7 blond 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
33,00 zł brutto/1szt.(66,00 zł / 100ml brutto)33punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 28,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-41%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 7.43 miedziano-złocisty blond 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
33,00 zł brutto/1szt.(66,00 zł / 100ml brutto)33punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 28,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-41%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 7.8 mokka jasny blond 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
39,00 zł brutto/1szt.(78,00 zł / 100ml brutto)39punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 32,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-30%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 8.3 złocisty jasny blond 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
35,01 zł brutto/1szt.(70,02 zł / 100ml brutto)35.01punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 35,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-37%
Farba L'Oréal Professionnel Diacolor Light 9 bardzo jasny blond 50 ml
- Delikatna zmiana koloru ton w ton
- Bez amoniaku – idealna dla zniszczonych
- Lustrzany połysk i efekt wygładzenia
- Ekspresowe działanie od 5 do 20 minut
33,00 zł brutto/1szt.(66,00 zł / 100ml brutto)33punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 28,00 zł/1szt.+17%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-41%
Farba L'Oréal Professionnel Richesse Diacolor 7.8 mokka latte blond 50 ml
- Lustrzany blask i świetliste refleksy
- Bezpieczna formuła bez amoniaku
- Pokrycie siwych włosów do 70 %
- Efekt wygładzenia i miękkość pasm
35,01 zł brutto/1szt.(70,02 zł / 100ml brutto)35.01punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 35,00 zł/1szt.+1%Cena katalogowa: 55,47 zł brutto/1szt.-37%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 6.23 opalizująco-złocisty ciemny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100g brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-35%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 6.3 złoty ciemny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100g brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-35%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 6.20 głęboko opalizujący ciemny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
40,00 zł brutto/1szt.(66,67 zł / 100g brutto)40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-47%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 7.23 opalizująco-złocisty blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
40,00 zł brutto/1szt.(66,67 zł / 100g brutto)40punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-47%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 6.3 Fundamental złoty ciemny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
47,00 zł brutto/1szt.(78,33 zł / 100g brutto)47punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 39,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-37%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 8 jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
51,00 zł brutto/1szt.(85,00 zł / 100g brutto)51punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-32%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 8.0 głęboki jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
51,00 zł brutto/1szt.(85,00 zł / 100g brutto)51punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-32%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 8.1 popielaty jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
Promocja
47,99 zł brutto/1szt.(79,98 zł / 100g brutto)47.99punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 48,00 zł/1szt.-1%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-36%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 8.31 złocisto-popielaty jasny blond60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
51,00 zł brutto/1szt.(85,00 zł / 100g brutto)51punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,00 zł/1szt.+21%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-32%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 9 bardzo jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
54,00 zł brutto/1szt.(90,00 zł / 100g brutto)54punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 45,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-28%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 9.1 popielaty bardzo jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
49,00 zł brutto/1szt.(81,67 zł / 100g brutto)49punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 41,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-35%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 9.3 złoty bardzo jasny blond 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
50,00 zł brutto/1szt.(83,33 zł / 100g brutto)50punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 42,00 zł/1szt.+19%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-33%
Farba L'Oréal Professionnel Inoa 7.18 mokka 60 g
- 100% krycia siwizny i nawilżenie
- Moc olejów dzięki technologii ODS2
- Intensywny kolor do 6 tygodni
- Bez amoniaku i bez zapachu
54,00 zł brutto/1szt.(90,00 zł / 100g brutto)54punktówNajniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 45,00 zł/1szt.+20%Cena katalogowa: 75,15 zł brutto/1szt.-28%
Farba Solfine Crema Color Violet Pearl 8.78 (8PV) perłowo fioletowy jasny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Montibello Denuee 8.2 perłowy jasny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 8.31 popielato-złoty jasny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 9.36 kasztanowy złoty bardzo jasny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Denuee 9.43 złoto-miedziany bardzo jasny blond 60 ml
- Trwała farba na bazie wody bez amoniaku
- Nadaje naturalny blask i głębię koloru
- Zabezpiecza kondycję włosów i skóry
- Wegański skład,90% natury,eko produkcja
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Cromatone Metallics 7.52 perłowy mahoniowy blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i tonowanie
- 8 metalicznych i chłodnych odcieni
- Intensywny blask i głęboki kolor
- Gęsty krem dla precyzyjnej aplikacji
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone Metallics 8.32 perłowy złoty jasny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i tonowanie
- 8 metalicznych i chłodnych odcieni
- Intensywny blask i głęboki kolor
- Gęsty krem dla precyzyjnej aplikacji
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 7.34 miedziano-złoty blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów































