Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba Solfine Crema Color 6.43 (6RD) złocisty miedziany ciemny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 6.45 (6RS) szkarłatny miedziany ciemny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 6.50 (6S) modny czerwony ciemny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.03 (7ND) kawa macchiato 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.2 (7T) tabaka 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.34 (7DR) miedziany średni złoty blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.50 (7S) szkarłatny blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 7.64 (7MR) imbirowy blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 8.02 (8TN) jasnobeżowy blond sawanna 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 9.24 (9TR) bardzo jasny cynamonowy blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 9.3 (9D) bardzo jasny szampański blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 10.3 (10D) platynowy blond 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 100 (30) Hl neutralny 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Solfine Crema Color 103 (33) Hl złocisty 65 ml
- Trwała farba, 100% krycia siwych włosów
- Wyjątkowo głęboki i nasycony kolor
- Olejek kokosowy chroni i nabłyszcza
- Kremowa konsystencja, która nie spływa
21,89 zł brutto/1szt.(33,68 zł / 100ml brutto)21.89punktów
Farba Artego It's Color XXL 6.3 ciemny złocisty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 6.41 ciemny miedziano-popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 6.46 ciemny miedzianoczerwony blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 6.6 ciemny czerwony blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 6.66 ciemny intensywnie czerwony blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 7.02 delikatny fioletowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 7.16 popielato-czerwony blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 7.31 złocisto-popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 8.11 intensywny popielaty jasny blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 8.46 jasny miedziano-czerwony blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 9.01 bardzo jasny delikatny popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 9.02 bardzo jasny delikatny fioletowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 9.16 bardzo jasny popielato czerwony blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 10.0 platynowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 10.02 platynowy delikatny fioletowy blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów
Farba Artego It's Color XXL 10.1 platynowy delikatny popielaty blond 150 ml
- Głęboki, intensywny i trwały kolor
- Odżywia włosy i chroni ich strukturę
- Kremowa konsystencja, łatwa aplikacja
- Skład o niskiej zawartości amoniaku
56,90 zł brutto/1szt.(37,93 zł / 100ml brutto)56.90punktów































