Eliksir na noc - nowość na 50-lecie marki Montibello

2017-05-20
Eliksir na noc - nowość na 50-lecie marki Montibello

W tym roku marka Montibello świętuje 50-lecie swojej obecności w świecie piękna oraz kreowania trendów.

Z tej okazji firma Montibello przygotowała rewolucyjny produkt, który jest zwieńczeniem 50 lat dążenia do osiągnięcia doskonałości w pielęgnacji włosów oraz badań w tej dziedzinie.

Przedstawiam Wam innowacyjną kurację do włosów na noc - Elixir N°50.

W ciągu dnia włosy są narażone na działanie szkodliwych czynników, które uszkadzają naskórek i mogą także powodować uszkodzenia samego włosa. Noc to czas, kiedy odbudowa i regeneracja włosów jest najbardziej skuteczna, ponieważ wtedy włosy nie są narażone na działanie żadnych szkodliwych czynników zewnętrznych. W czasie naszego snu składniki aktywne zawarte w produktach działają najskuteczniej, przenikają do wnętrza włosa i przyspieszają jego odbudowę.

Elixir N°50 to rewolucyjny produkt do pielęgnacji włosów, który jest skuteczną, całonocną kuracją, pozwalającą zregenerować Twoje włosy w zaledwie jedną noc, a w przypadku ciągłego stosowania produktu przez 2 tygodnie zapewnia widoczną poprawę stanu włosów oraz znaczącą redukcję oznak starzenia się włosów.

Elixir N50

Technologia SILAMIN RE·BOND opracowana przez Montibello stymuluje regenerację włosów, tworzenie nowych wiązań włókien włosowych oraz regenerację ich struktury. Dzięki temu włosy są mocniejsze i mniej podatne na łamanie się.

Ta ekskluzywna formuła została wzbogacona ekstraktem z halofitów, pomagającym zwalczać skutki zanieczyszczeń pochodzących ze środowiska, które mają negatywny wpływ na włosy.

Już po jednej nocy otrzymujemy natychmiastowe rezultaty: wyraźna regeneracja włosów zniszczonych, włosy odzyskują witalność, dzięki stworzeniu milionów wiązań włókien włosowych.

Dodatkowo, delikatna konsystencja i zapach eliksiru zostały opracowane z największą starannością tak, aby zapewnić Ci niesamowite doświadczenie i chwile prawdziwej przyjemności, zupełnie jak w domowym SPA.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixel