Fryzury jesień-zima 2015/2016

2015-11-06
Fryzury jesień-zima 2015/2016

Zastanawiasz się, co jest modne w sezonie jesień-zima 2015/2016? A może chcesz zmienić swój image, tylko nie bardzo wiesz, w którym kierunku podążać? Ja wiem! I chętnie podzielę się nowinkami dotyczącymi aktualnych trendów fryzjerskich.

Delikatne, czesane wiatrem fale we włosach? Fryzura "out of bed" - jak po wstaniu z łóżka? Styl boho to absolutny hit tego sezonu! Dzięki takiej fryzurze będziesz czuć się dziewczęco, naturalnie i przede wszystkim stylowo. Jak uzyskać taki efekt? Nic trudnego! Postaw na spray z solą morską, który z łatwością pozwoli uzyskać efekt plażowej fryzury :)

 

Jeżeli wolisz mieć swoje włosy pod kontrolą, bardzo modne w tym sezonie są wysoko upięte kucyki i koki. Ale nie takie tradycyjne! Konieczne przerzucone na bok lub z przodu i upięte ozdobną spinką lub klamrą przypominająca broszkę.

  modny kucyk kitka kok  

Modne w latach 80-tych karbowane włosy, znów wracają do łask. Dla niektórych - symbol kiczu, dziś - absolutny hit! Dzięki nim możemy nadać włosom ekstremalnej objętości oraz dodatkowo wyróżnić się w tłumie :) Najmodniejsze w tym sezonie jest połączenie: gładkie i błyszczące u nasady + karbowane i pełne objętości włosy od połowy głowy.

  profesjonalna karbownica do włosów  

Kolejnym znakiem rozpoznawczym aktualnych trendów jesienno-zimowych są włosy schowane pod futrzanymi kołnierzami, grubymi wełnianymi szalikami, czy swetrami lub golfami oversize. Proste włosy z przedziałkiem na środku, są w tym chłodnym czasie bardzo hot! :) Niezmiennie od wielu sezonów w modzie są warkocze! Forma, rodzaj i umiejscowienie na głowie jest dowolne... grunt by był warkocz! :) Modny tego lata styl na "mokrą włoszkę", zwany inaczej "wet look" będzie dalej w modzie - nie chowajmy zatem żelu do włosów na dno szuflady, bo jeszcze się nam przyda.

  mokry żel wet gel  

Sezon jesień - zima to czas szaleństw i nonszalancji! Nasze fryzury mają sprawiać wrażenie niedbale wykonanych, a już najlepiej niech wyglądają tak, jakbyśmy dopiero co wstały z łóżka! Pozornie proste zadanie, ale w praktyce stworzenie takiego looku nie jest już takie łatwe. Pomocne okażą się profesjonalne kosmetyki do stylizacji, których ogromny wybór znajdziecie w LokiKoki.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2015
pixel