Kompleksowa regeneracja włosów

2011-03-27

Jeśli na co dzień korzystasz ze szczotki, suszarki czy prostownicy, z pewnością zaobserwowałaś, że narzędzia te szkodzą Twoim włosom. Jeśli stylizacja spowodowała, że suchość, łamliwość włosów oraz rozdwojone końcówki to również Twój problem, pora temu zaradzić. Jeśli spośród gąszczu kosmetyków trudno wybrać Ci ten właściwy, wypróbuj serię regeneracyjną Dream Repair Artego. Dzięki niej kompleksowo zadbasz o swoje uwrażliwione kosmyki i przywrócisz im dawną moc i blask.

Seria Dream Repair Artego to trzy idealnie uzupełniające się produkty: szampon, maseczka oraz nowość - fluid keratynowy, które skutecznie odbudują i wzmocnią Twoje włosy. Zawarte w nich: hydrolizowana keratyna, serycyna oraz olejek z jojoby i awokado spowodują, że Twoje włosy będą zregenerowane, zdrowe, gładkie, lśniące i odporne na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Jak to zrobić?

Umyj włosy szamponem Dream Repair, który delikatnie, a jednocześnie skutecznie oczyści włosy, a także wzmocni je i przygotuje do dalszych zabiegów. Następnie na jeszcze wilgotnych pasmach rozprowadź keratynowy fluid K, który wzmocni je od wewnątrz. Kolejny krok to suszenie włosów suszarką - ciepły strumień powietrza tym razem nie zaszkodzi im, a wręcz przeciwnie, zwiększy skuteczność pielęgnujących składników termoaktywnych. Na koniec ponownie zwilż włosy i nałóż maskę intensywnie odbudowującą Dream Repair, która wzmocni zewnętrzne partie włosów.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2011
pixel