Trendy wiosna/lato 2018

2018-03-28
Trendy wiosna/lato 2018

"Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi (...) Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to Ty!"  Wreszcie jest! Pora roku, kiedy to wszystko rozkwita i budzi się powoli do życia. Pomimo zmiany czasu na letni, kiedy to śpimy krócej... to wstawanie jest jakby takie łatwiejsze? Przyjemniejsze? Na wszystko mamy więcej ochoty, siły i motywacji?  U mnie tak jest co roku! I własnie dlatego przy okazji wiosennych porządków w domu, warto pomyśleć o sobie - wybrać się do kosmetyczki, fryzjera i pozwolić sobie na odrobinę przyjemności! O tak! Co jest teraz modne? Jakie są trendy fryzjerskie na nadchodzący sezon?! Śpieszę z pomocą!

Po pierwsze: Grzywka!

Długa-krótka, prosta-podkręcona... w tym sezonie grzywka to absolutny "must have"! Sprawdzi się zarówno na włosach długich, jak i krótkich. Dodatkowo przyjmuje ona tyle form, że każdy dobierze coś dla siebie.

Fryzury z grzywką

Po drugie: Warkocze!

Nie jeden, nie dwa! Im więcej tym lepiej! W tym przypadku nie ma mowy o tradycji i klasyce. W tym sezonie eksperymentujmy z rodzajem splotów, ilością warkoczy i ich miejscem na głowie. Im większy miszmasz tym lepiej!

Fryzury z warkoczami

Po trzecie: Wet look!

Jeśli lubicie nosić rozpuszczone włosy, warto zadbać o to, by wyglądały one jak po strasznej ulewie :) Efekt mokrych włosów, doda nam szyku i elegancji, co więcej sprawdzi się świetnie na specjalnych okazjach. Pamiętajcie zaopatrzyć się jednak w odpowiednie kosmetyki do takiej stylizacji, żeby efekt był powalający dla otoczenia, a nie przerażający.

Efekt mokrych włosów

Po czwarte: Hollywood Opal Hair!

To najbardziej pożądany kolor tego sezonu, mieszanka platynowego blondu z fioletowymi tonerami doda nam powera! Tegoroczna wiosna i lato będzie pastelowa! Królować będą wszelkie odcienie różu i fioletu. Popularne ombre zastąpimy kolorowymi pasemkami lub barwnymi przedziałkami.

Hollywood Opal Hair

Po piąte: Dodatki!

Kolorowe spinki, opaski, chusty, korale, kwiaty... zawsze stanowią swoistą wisienkę na torcie każdej stylizacji. :) Każda, nawet najprostsza fryzura przyozdobiona jakimś fantazyjnym dodatkiem nabiera od razu stylu. W tym sezonie nie jest inaczej, starajmy się wplatać w nasze włosy jak najwięcej dodatków o niebanalnych kształtach i formach.

Różnego rodzaju dodatki do włosów

Tegoroczna wiosna zapowiada się bardzo kolorowo! Najbardziej jednak zauroczona jestem koloryzacją Hollywood Opal Hair! <3 Im więcej zdjęć tego typu koloryzacji przeglądałam, tym bardziej zapragnęłam mieć coś takiego na głowie! A Wam jak podobają się tegoroczne trendy?

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
pixel