Farby do włosów blond
Ilość produktów: 754Farba Montibello Cromatone 6.61 popielato-kasztanowy ciemny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 6.66 intensywny kasztanowy ciemny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 6.67 czerwono-kasztanowy ciemny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 7.61 popielato-kasztanowy blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 7.64 miedziano-kasztanowy blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 8.60 naturalny kasztanowy jasny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 8.62 perłowy kasztanowy jasny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 6.7 czerwony ciemny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 7.7 czerwony blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 6.57 czerwono-mahoniowy ciemny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Cromatone 6.8 purpurowy ciemny blond 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
44,90 zł brutto/1szt.(74,83 zł / 100ml brutto)44.90punktów
Farba Montibello Éclat 6.3 kwaśna rewitalizująca złoty ciemny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 6.66 kwaśna rewitalizująca intensywny kasztanowy ciemny blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 7.78 kwaśna rewitalizująca purpurowo-czerwony blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 10.3 kwaśna rewitalizująca platynowy złocisty blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Farba Montibello Éclat 10.4 kwaśna rewitalizująca miedziany platynowy blond 60 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
49,90 zł brutto/1szt.(83,17 zł / 100ml brutto)49.90punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 10.4 miedziany platynowy blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 10.3 platynowy złocisty blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 7.78 purpurowo-czerwony blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 6.66 intensywny kasztanowy ciemny blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Éclat Farba 6.3 złoty ciemny blond 60 ml + emulsja aktywująca 1,5 % 120 ml
- Kwaśna wegańska koloryzacja (demi)
- Wit. C i do 90% składników naturalnych
- Wysoki połysk, formuła bez amoniaku
- Wygładza i wzmacnia strukturę włosa
85,50 zł brutto/1szt.85.80punktów
Zestaw Montibello Cromatone farba 6.23 złoto-popielaty ciemny blond 60 ml + woda Oxibel 20 VOL 6% 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
67,80 zł brutto/1szt.67.80punktów
Zestaw Montibello Cromatone farba 6.4 miedziany ciemny blond 60 ml + woda Oxibel 20 VOL 6% 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
67,80 zł brutto/1szt.67.80punktów
Zestaw Montibello Cromatone farba 6.5 mahoniowy ciemny blond 60 ml + woda Oxibel 20 VOL 6% 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
67,80 zł brutto/1szt.67.80punktów
Zestaw Montibello Cromatone farba 6.57 czerwono-mahoniowy ciemny blond 60 ml + woda Oxibel 20 VOL 6% 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
67,80 zł brutto/1szt.67.80punktów
Zestaw Montibello Cromatone farba 6.60 naturalny kasztanowy ciemny blond 60 ml + woda Oxibel 20 VOL 6% 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
67,80 zł brutto/1szt.67.80punktów
Zestaw Montibello Cromatone farba 6.61 popielato-kasztanowy ciemny blond 60 ml + woda Oxibel 20 VOL 6% 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
67,80 zł brutto/1szt.67.80punktów
Zestaw Montibello Cromatone farba 6.63 złoto-kasztanowy ciemny blond 60 ml + woda Oxibel 20 VOL 6% 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
67,80 zł brutto/1szt.67.80punktów
Zestaw Montibello Cromatone farba 6.66 intensywny kasztanowy ciemny blond 60 ml + woda Oxibel 20 VOL 6% 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
67,80 zł brutto/1szt.67.80punktów
Zestaw Montibello Cromatone farba 6.67 czerwono-kasztanowy ciemny blond 60 ml + woda Oxibel 20 VOL 6% 60 ml
- Trwała koloryzacja i głęboki kolor
- Jednolite nasycenie i równomierny efekt
- Nawilża, nadaje blask i wygładza pasma
- Kremowa formuła,łatwa i pewna aplikacja
67,80 zł brutto/1szt.67.80punktów































